PPF12A1600
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
11 kg
Kopā pieejams (gab.)
5
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
FSP
Ražotāja kods
PPF12A1600
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
11 kg
Kopā pieejams (gab.)
5
Tuvākā piegāde
Output power capacity
2 kVA
Output power
1200 W
Waveform
Sine
Input operation voltage (min)
81 V
Input operation voltage (max)
290 V
Input frequency
50/60 Hz
Output operation voltage (min)
110 V
Output operation voltage (max)
240 V
Output frequency
50/60 Hz
Output frequency regulation
±1 Hz
Output voltage regulation
±10%%
Automatic Voltage Regulation (AVR)
Y
Response time
6 ms
Noise level
40 dB
Power protection features
Overcharge, Overdischarge, Overload
Audible alarm(s)
Y
Audible alarm modes
Alarm when on battery, Fault, Low battery alarm, Overload alarm
Auto-restart
AC outlets quantity
4 AC outlet(s)
USB port
USB 2.0 ports quantity
1
USB port type
USB Type-B
Ethernet LAN (RJ-45) ports
2
Battery capacity
9 Ah
Battery voltage
12 V
Number of batteries supported
2
Cold start
Form factor
Mini Tower
Product colour
Black
Display type
LCD
Operating temperature (T-T)
0 - 40 °C
Operating relative humidity (H-H)
0 - 90%
Harmonized System (HS) code
Width
130 mm
Depth
320 mm
Height
182 mm