CyberPower BRICs II BR1200ELCD - UPS - AC 230 V - 720 Watt - 1200 VA - 5.5 Ah - USB - output connectors: 8
Ražotājs
CYBER POWER
Ražotāja kods
BR1200ELCD
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
8.2 kg
Kopā pieejams (gab.)
6
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
CYBER POWER
Ražotāja kods
BR1200ELCD
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
8.2 kg
Kopā pieejams (gab.)
6
Tuvākā piegāde
Device Type
UPS - external
UPS Technology
Line interactive
Input Voltage
AC 230 V
Input Voltage Range
AC 160 - 265 V
Frequency Provided
50/60 Hz
Frequency Required
47 - 63 Hz
Input Connectors
1
Power Output Connectors Details
4 x power (UPS and surge) ¦ 4 x power (surge)
Output Voltage
AC 230 V ± 10% - 50/60 Hz
Power Capacity
720 Watt / 1200 VA
Dataline Surge Protection
Network/phone line - RJ-45/RJ-11 - 1 input line / 1 output line
Output Waveform
Stepped approximation to a sinewave
Surge Suppression
Yes
Circuit Protection
Circuit breaker
Efficiency
96.5%
Quantity
2
Voltage Provided
12 V
Capacity
5.5 Ah
Run Time (Up To)
4 min at 75% load ¦ 10 min at half load