R/2000I/PF1/DF
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
22.9 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ARMAC
Ražotāja kods
R/2000I/PF1/DF
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
22.9 kg
Apparent power
2000 VA
Active power
2000 W
UPS Architecture
on-line
The shape of the output voltage
Full sine wave
Number of phases input
1 (230V)
No. of batteries
6
Voltage
12 V
Battery capacity
9 Ah
Transfer time (max)
0 ms
Backup time (100% load)