Armac Rack PSW series R/3000I/PSW - UPS (rack-mountable / external) - AC 230 V - 2100 Watt - 3000 VA 9 Ah 9 Ah - USB - output connectors: 8 - 2U - 19"
Ražotājs
ARMAC
Ražotāja kods
R/3000I/PSW
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
38.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ARMAC
Ražotāja kods
R/3000I/PSW
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
38.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Device Type
UPS - rack-mountable / external
Height (Rack Units)
2U
Rack Size
19"
UPS Technology
On-line
Input Voltage
AC 230 V
Input Voltage Range
AC 145 - 300 V
Frequency Provided
50 Hz
Frequency Required
40 - 70 Hz
Input Connectors
1 x power
Power Output Connectors Details
8 x power IEC 60320 C13
Output Voltage
AC 230 V 50 Hz
Power Capacity
2100 Watt / 3000 VA
Dataline Surge Protection
Network/phone line - RJ-45/RJ-11 - 1 input line / 1 output line
Output Waveform
Sinewave
Power Factor (PF)
0.7
Quantity
4
Voltage Provided
12 V
Capacity
9 Ah 9 Ah
Transfer Time
4 ms
Remote Management Interface
USB
Interfaces
1 x management (USB) - 4 pin USB Type B
Features
LCD display, Automatic Voltage Regulation (AVR), overload protection
Service & Support
Limited warranty - 2 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 95%