APC Smart-UPS Ultra SRTL8KRM4UI - UPS (rack-mountable) (high density) - online - AC 230 V - 8000 kW - 8000 VA - Lithium Ion - output connectors: 12 - 4U - silver grey - for P / N: AP9335T, AP9335TH, AP9640, AP9641, AP9810, AP9834, SRTL180RM2UBP, SRTRK2, SRYLBM
Ražotājs
APC
Ražotāja kods
SRTL8KRM4UI
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
88.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
3
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
APC
Ražotāja kods
SRTL8KRM4UI
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
88.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
3
Tuvākā piegāde
Device Type
UPS - rack-mountable
Height (Rack Units)
4U
Colour
Silver grey
UPS Technology
On-line
Input Voltage
AC 230 V
Frequency Provided
50/60 Hz ± 3Hz
Input Connectors
1 x power IEC 60320 C14
Power Output Connectors Details
6 x power IEC 60320 C13 ¦ 6 x power IEC 60320 C19
Output Voltage
AC 220/230/240 V 50/60 Hz
Power Capacity
8000 kW / 8000 VA
Type
High density
Technology
Lithium Ion lithium ion
Voltage Provided
180 V
Recharge Time
1.5 hours
Interfaces
1 x - hardwire 3-wire (1PH + N + G)
Rack Mounting Kit
Included
Features
Compliant Standards
VDE, IEC 62040-2, REACH, IP20, China RoHS, EU RoHS, UKCA, IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040-2
Service & Support
Limited warranty - 5 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
0 - 95% (non-condensing)