A1256G12
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
18
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ANKER
Ražotāja kods
A1256G12
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
18
Tuvākā piegāde
Product Type
Power bank
Designed For
Mobile phone
Enclosure Colour
Black
Voltage Required
5 / 9 / 12 V
Voltage Provided
5 / 9 / 10 / 12 / 15 / 20 V
Output connectors
24 pin USB-C
Power Provided
30 Watt
Max Electric Current
3 A
Power Device Details
Power bank: 2 x USB-C - input/output - 30 W Power bank: USB-A - output