ZQ51-BUW100E-00
Pakas svars
0.9 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
314
Tuvākā piegāde
Mobile printer, direct thermal, 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 80 mm, print width (max.): 72 mm, roll diameter (max.): 51mm, speed (max.): 127 mm/s, Bluetooth, Wi-Fi (802.11ac), linerless platen, LCD Display, Black Mark Sensor, Gap Sensor, incl.: battery, 3250mAh
Ražotāja kods
ZQ51-BUW100E-00
Pakas svars
0.9 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
314
Tuvākā piegāde
Print Speed
Up to 127 mm/sec - max speed
Interface
USB 2.0, Wi-Fi(ac), Bluetooth 4.1 LE
Features
Realtime clock, linerless, Black Mark sensor, gap sensor
Processor
ARM 528 MHz
Max Media Size (Custom)
80 mm
Max Printing Width
72 mm
Max Printing Length
991 mm
Media Thickness Range
0.05842 mm - 0.16 mm
Roll Maximum Outer Diameter
51 mm
Media Feeders
1 x manual - 1 roll - Roll (8 cm)
Networking
Print server
Security Protocols & Features
LEAP, WEP, WPA, WPA2, AES, EAP-TTLS, EAP-TLS, PEAP, EAP-FAST
Type
Lithium Ion
Required Qty
1
Included
1
Capacity
3250 mAh
Min Operating Temperature
-20 °C
Max Operating Temperature
55 °C
Humidity Range Operating
10 - 90% (non-condensing)
Width
12 cm
Depth
15 cm
Height
6.2 cm
Weight
630 g
Kit, Packaging Detail ZQ5x1 Kit, Packaging Detail ZQ5x1
Zebra - Media disk supportZebra - Media disk support
Zebra - Media disk supportKods: P1063406-025
Kit, Repair, Docking Connector Plug ZQ5x1 (Qty 5) Kit, Repair, Docking Connector Plug ZQ5x1 (Qty 5)
Zebra - 2-roll media storage case accessories kitZebra - 2-roll media storage case accessories kit
Zebra - Accessory swivel lock adapter kitZebra - Accessory swivel lock adapter kit
Zebra - Media disk kit (pack of 3)Zebra - Media disk kit (pack of 3)
Zebra - Packaging detailZebra - Packaging detail
Zebra - Packaging detailKods: P1063406-048
Zebra - Car power adapter - 12 - 24 V - for ZQ500 Series ZQ510, ZQ520Zebra - Car power adapter - 12 - 24 V - for ZQ500 Series ZQ510, ZQ520
Zebra Vehicle Charger - - 12 - 24 V - for ZQ500 Series ZQ510, ZQ520Zebra Vehicle Charger - - 12 - 24 V - for ZQ500 Series ZQ510, ZQ520
Zebra - Accessory soft case kitZebra - Accessory soft case kit
Kit, Linered Platen Roller Cartridge ZQ511 Kit, Linered Platen Roller Cartridge ZQ511
Zebra - Power adapter - Europe - for QLn 320Zebra - Power adapter - Europe - for QLn 320
Kit, Repair, Screws for ZQ5x1 Kit, Repair, Screws for ZQ5x1
Zebra - Power adapter - for Zebra P4T, RP4TZebra - Power adapter - for Zebra P4T, RP4T
Zebra - Kit RAM mount base plateZebra - Kit RAM mount base plate
Zebra - Encrypted magnetic stripe reader moduleZebra - Encrypted magnetic stripe reader module
Zebra - Magnetic stripe reader moduleZebra - Magnetic stripe reader module
Zebra - Car power adapter - 12 - 48 VZebra - Car power adapter - 12 - 48 V