ZT41143-T1E0000Z
Pakas svars
18.7 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
8
Tuvākā piegāde
Label printer, midrange printer, thermal transfer, 12 dots/mm (300 dpi), media width (max.): 114 mm, print width (max.): 104 mm, roll diameter (max.): 203mm, speed (max.): 254 mm/s, peeler, display (touch screen, colour), real time clock, USB (2x), RS232, Bluetooth, Ethernet, RAM: 256 MB, Flash: 512 MB, emulation: ZPL, ZPLII, incl.: power cable (EU, UK), order separately: interface cable
Ražotāja kods
ZT41143-T1E0000Z
Pakas svars
18.7 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
8
Tuvākā piegāde
Print Speed
Up to 254 mm/sec - max speed
Built-in Devices
4.3 inch LCD touch screen
Features
Realtime clock, transmissive media sensor, reflective media sensor, peeler
Barcodes
Code 93, Industrial 2 of 5, Code 39, Code 49, CODABLOCK, ISBT 128, QR code, MaxiCode, Aztec code, LOGMARS, EAN/JAN-8, EAN/JAN-13, UPC-A, UPC-E, MicroPDF417, Codabar, Code 11, Interleaved 2 of 5, Postnet, PDF417, MSI-Plessey, Data Matrix, PLANET, TLC39, Plessey, Code 128B, Code 128C, Code 128A, Standard 2 of 5
Max Media Size
Roll (10.8cm)
Min Media Size (Custom)
25.4 mm
Max Media Size (Custom)
108 mm
Media Sizes
Roll (2.54 - 10.8 cm)
Max Printing Width
104 mm
Max Printing Length
1854 mm
Media Thickness Range
0.058 mm - 0.25 mm
Roll Maximum Outer Diameter
203 mm
Roll Core Diameter
76 mm
Media Feeders
1 x manual - 1 roll - Roll (10.8cm)
Connections
1 x RS-232 ¦ 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B ¦ 1 x LAN - RJ-45 ¦ 2 x USB host - 4 pin USB Type A
Min Operating Temperature
5 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 85% (non-condensing)