PM65A12000000300
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
11.328 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Label printer, thermal transfer, 12 dots/mm (300 dpi), media width (max.): 178 mm, print width (max.): 167.4 mm, roll diameter (max.): 213 mm, speed (max.): 250 mm/s, display (touch screen), real time clock, USB, RS232, Bluetooth, Ethernet (10/100 Mbit), Wi-Fi (802.11ax), order separately: power cable
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
HONEYWELL
Ražotāja kods
PM65A12000000300
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
11.328 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Printer Type
Label printer - thermal transfer - monochrome
Localisation
Europe, United States
Print Speed
Up to 300 ppm - 203 dpi
Built-in Devices
LCD display
Connectivity Technology
Wired
Interface
RS232, USB 2.0 host, USB 2.0, LAN, Wi-Fi(ax), Bluetooth 5.2
Max Resolution (B&W)
300 dpi
Language Simulation
Features
Parallel interface
RAM Installed (Max)
256 MB
Technology / Form Factor
SDRAM
Flash Memory
512 MB
Media Type
Labels, continuous labels, tags
Max Media Size
Roll (17.8 cm)
Min Media Size (Custom)
51 mm
Max Media Size (Custom)
178 mm
Media Sizes
Roll (5.1 - 17.8 cm)
Max Printing Width
167.4 mm
Max Printing Length
22000 mm
Roll Maximum Outer Diameter
80 mm
Roll Core Diameter
25.4 mm
Media Feeders
1 x manual - 1 roll - Roll (17.8 cm)
Networking
Print server
Connections
1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B 1 x USB 2.0 host - 4 pin USB Type A 1 x RS-232 1 x LAN - RJ-45
Cables Included
Power cable
Power Device
Power supply - internal
Voltage Required
AC 100-240 V
Frequency Required
50 - 60 Hz
Service & Support
Limited warranty - 1 year
Min Operating Temperature
5 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 85% (non-condensing)