PD45S0CE010000200
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
9.25 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
70
Tuvākā piegāde
Label printer, midrange printer, thermal transfer, 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 114 mm, print width (max.): 108 mm, roll diameter (max.): 203 mm, ribbon core: 25.4 mm, speed (max.): 250 mm/s, display (colour), Black Mark Sensor, Gap Sensor, USB (type B), USB Host, Ethernet (10/100 Mbit), RAM: 128 MB, Flash: 128 MB, emulation: ZPLII, ZSim II, IPL, DPL, order separately: power cable
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
HONEYWELL
Ražotāja kods
PD45S0CE010000200
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
9.25 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
70
Tuvākā piegāde
Printer Type
Label printer - direct thermal / thermal transfer - monochrome
Localisation
Europe
Print Speed
Up to 250 mm/sec - 203 dpi ¦ Up to 200 mm/sec - 300 dpi
Built-in Devices
2.36 inch keyed LCD display
Connectivity Technology
Wired
Interface
LAN, USB 2.0, USB 2.0 host, serial
Max Resolution (B&W)
203 dpi
Language Simulation
Features
Realtime clock
Barcodes
UCC/EAN-128, UPC, AIAG, OGMARS, Postnet, HIBCC, ISBT 128, GM1724
Processor
ARM 800 MHz
RAM Installed (Max)
128 MB
Technology / Form Factor
DDR3 SDRAM
Flash Memory
128 MB
Media Type
Labels, black mark labels, tags, continuous labels
Max Media Size
Roll (11.4 cm)
Min Media Size (Custom)
20 mm x 5 mm
Max Media Size (Custom)
114 mm
Media Sizes
Roll (2 - 11.4 cm)
Max Printing Width
108 mm
Max Printing Length
48000 mm
Media Thickness Range
0.076 mm - 0.255 mm
Roll Maximum Outer Diameter
203.2 mm
Roll Core Diameter
25.4 mm, 76 mm
Media Feeders
1 x manual - 1 roll - Roll (11.4 cm)
Networking
Print server
Connections
1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B ¦ USB 2.0 host - 4 pin USB Type A ¦ 1 x LAN - RJ-45 ¦ 1 x RS-232
Cables Included
No power cord is included
Compliant Standards
CB
Power Device
Power supply
Voltage Required
AC 100-240 V
Frequency Required
50/60 Hz
Min Operating Temperature
5 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 85% (non-condensing)