PD4500B0030000200
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
11.328 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Label printer, midrange printer, thermal transfer, 8 dots/mm (203 dpi), media width (max.): 114 mm, print width (max.): 108 mm, roll diameter (max.): 203mm, ribbon core: 25,4mm, speed (max.): 200 mm/s, USB (type B), USB Host, emulation: ZPLII, ZSim II, IPL, DPL, RAM: 128 MB, Flash: 128 MB, Black Mark Sensor, Gap Sensor, order separately: power cable
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
HONEYWELL
Ražotāja kods
PD4500B0030000200
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
11.328 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Printer Type
Label printer - direct thermal / thermal transfer - monochrome
Print Speed
Up to 250 ppm - 203 dpi
Built-in Devices
2.36 inch keyed LCD display
Connectivity Technology
Wired
Interface
USB 2.0, LAN, serial, USB 2.0 host
Max Resolution (B&W)
203 dpi
Language Simulation
Features
Rewinder, Label Taken Sensor (LTS), peel off sensor
Processor
ARM 800 MHz
RAM Installed (Max)
128 MB
Technology / Form Factor
DDR3 SDRAM
Flash Memory
128 MB
Media Type
Labels, continuous labels, tags
Max Media Size
Roll (11.4 cm)
Min Media Size (Custom)
20 mm
Max Media Size (Custom)
114 mm
Media Sizes
Roll (2 - 11.4 cm)
Max Printing Width
108 mm
Max Printing Length
48000 mm
Media Thickness Range
0.076 mm - 0.255 mm
Roll Maximum Outer Diameter
80 mm
Roll Core Diameter
25.4 mm
Media Feeders
1 x manual - 1 roll - Roll (11.4 cm)
Networking
Print server
Security Protocols & Features
LEAP, WEP, WPA, WPA2, EAP-TTLS, EAP-TLS, PEAP, EAP-FAST
Connections
1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B USB 2.0 host - 4 pin USB Type A 1 x LAN - RJ-45 1 x RS-232
Power Device
Power supply - internal
Voltage Required
AC 100-240 V
Frequency Required
50/60 Hz
Min Operating Temperature
5 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 85% (non-condensing)