C31CL27142
Pakas svars
3.845 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
242
Tuvākā piegāde
Receipt printer, dot-matrix printing, media width (max.): 76 mm, speed (max.): 8.8 lps, cutter, Ethernet, incl.: power supply unit, order separately: power cable, colour: dark grey
Ražotāja kods
C31CL27142
Pakas svars
3.845 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
242
Tuvākā piegāde
Printer Type
Receipt printer - dot-matrix - 9 pin - two-colour (monochrome)
Interface
LAN, USB 2.0
Character Sizes (mm)
1.6 x 3.1 mm, 1.2 x 3.1 mm
Columns
Features
Paper near end sensor, open cover sensor
Max Media Size (Custom)
76 mm
Roll Maximum Outer Diameter
83 mm
Connections
1 x LAN ¦ 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A
Consumables Included
1 x ribbon
Yes
Service & Support
Limited warranty - 1 year - carry-in
Humidity Range Operating
10 - 90%