AK-300341-020-S
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.07 kg
Kopā pieejams (gab.)
200
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
DIGITUS
Ražotāja kods
AK-300341-020-S
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.07 kg
Kopā pieejams (gab.)
200
Tuvākā piegāde
Type
USB-C cable
Technology
Single shielded
Jacket Material
Silicone
American Wire Gauge (AWG)
22
Rated Voltage
20 V
Rated Current
3 A
Plated Connector
Nickel
Features
Molded, USB Power Delivery (60W), 25000+ bend lifespan, 480 Mbps data rate, fast charging support, kink protection, tangle-free, backwards compatible with USB1.1, bidirectional, stress-resistant, copper conductors
Length
2 m
Colour
Black
Weight
60 g
Connector
24 pin USB-C - male
Connector (Second End)
24 pin USB-C - male