CAB011BT2MBK
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
100
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
BELKIN
Ražotāja kods
CAB011BT2MBK
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
100
Tuvākā piegāde
Cable length
2 m
USB version
USB 2.0
Connector 1
USB C
Connector 2
USB C
Connector 1 gender
Male
Connector 2 gender
Male
Product colour
Black
Connector 1 form factor
Straight
Connector 2 form factor
Straight
Cable jacket material
Silicone
USB Power Delivery
Y
Cable type
Round cable
Compatible products
Galaxy S20 Ultra Galaxy S20+ Galaxy S20 Galaxy Note 10+ Google Pixel 5 Google Pixel 4 iPad Pro (12.9") 4th Gen iPad Pro (12.9”) 3rd Gen iPad Pro (11.0") iPad Air 4 iPad mini 6th Gen Galaxy Z Fold 2 5G MacBook Air Galaxy S21 Ultra 5G Galaxy Note20 Ultra Galaxy S21+ 5G Galaxy S21 5G Galaxy Note20