C11085GY01-10M
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
UNITEK
Ražotāja kods
C11085GY01-10M
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Cable Type
HDMI cable 8K60Hz support
Technology
Fibre optic
American Wire Gauge (AWG)
30
Jacket Material
PVC
Length
10 m
Plated Connector
Gold
Features
48Gbps support, Dynamic HDR, Enhanced Audio Return Channel (eARC), Auto Low Latency Mode (ALLM), Quick frame Transport (QFT), Quick Media Switching (QMS), Variable Refresh Rate (VRR), colourimetry BT.2020 support, 4:4:4 RGB HDR support, HDCP, slim, flexible, outer diameter 4.6 mm, bending radius 10 mm, oxidation protection, metal housing, 32 audio channels, EMI protection
Colour
Black
Connector
19 pin HDMI Type A - male
Connector (Second End)
19 pin HDMI Type A - male