TBLT5MM80CM240WWH
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.036 kg
Kopā pieejams (gab.)
5
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
TBLT5MM80CM240WWH
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.036 kg
Kopā pieejams (gab.)
5
Tuvākā piegāde
Type
Thunderbolt cable
Shielding Material
Tinned copper braid
Jacket Material
Thermoplastic elastomer (TPE)
American Wire Gauge (AWG)
30/34
Plated Connector
Nickel
Features
8K60Hz support, 4K240Hz support, USB Power Delivery (240W), halogen-free, passive cable, up to 240 Watts of power delivery, HDR support, Display Stream Compression (DSC), 10-bit deep colour, up to 80 Gbps transfer rate, up to 120 Gbps (with bandwidth boost), DisplayPort Alternate Mode 2.1 support, strain relief, Supports Display Port and PCI Express protocols, extended power range (EPR)
Outside Diameter
4.6 mm
Colour
White
Weight
36 g
Connector
24 pin USB-C - male
Connector (Second End)
24 pin USB-C - male