StarTech.com 3.5mm to RCA Cable - 6 ft / 1.8m - RCA Audio Cable - Headphone to RCA Cable - Audio to RCA Cable (MU6MMRCA) - Audio cable - stereo mini jack male to RCA x 2 male - 1.83 m - black - for P/N: HD202A, PEXHDCAP60L2, ST121HDBTSC, ST12MHDLNHK, ST12MHDLNHR, ST222HDBT, VID2HDCON2
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
MU6MM
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.47 kg
Kopā pieejams (gab.)
13
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
MU6MM
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.47 kg
Kopā pieejams (gab.)
13
Tuvākā piegāde
Maximum video resolution
4096 x 2160 pixels
Video resolutions
1280 x 720,1920 x 1080,1920 x 1200,3840 x 2160,4096 x 2160
Maximum refresh rate
60 Hz
Audio output channels
5.1 channels
Maximum resolution
4096 x 2160 pixels
Product colour
Black
Host interface
HDMI
Video in
HDMI
Video out
Audio output
RCA + Toslink
External power adapter
Y
Input voltage
100 - 240 V
Operating voltage
5 V
Operating current
1 A
Input current
0.4 A
Power plug type
Type M
Operating temperature (T-T)
0 - 45 °C
Storage temperature (T-T)
-20 - 70 °C
Operating relative humidity (H-H)
10 - 90%
Width
80 mm
Depth
90 mm
Height
22 mm
Weight
320 g
AC adapter included
Y
Included power plug types
ANZ,EU,NA,UK
Mounting bracket(s) included
Package width
152 mm
Package depth
192 mm
Package height
50 mm