WF11-3309-10S
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
10.2 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LANBERG
Ražotāja kods
WF11-3309-10S
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
10.2 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Product Type
Rack - 300 x 300, with glass door, flat pack
Rack Type
Cabinet
Placing / Mounting
Wall mountable
Product Material
High quality cold rolled steel, tempered glass
Package Content
Grounding cable, M6 screws, front lock, mounting bracket
Rack Size
10"
Height (Rack Units)
9U
Width
30 cm
Depth
30 cm
Height
50.3 cm
Weight
Inner Dimensions
23.1 cm
Colour
Grey, RAL 7035
Weight Limit
30 kg
Assembly Required
Yes
Features
Single-leafed, 215° door opening, 1 slot for fan, 4 vertical mounting rails, 1.2 mm front door thickness, 1 mm rear door thickness, 1 mm upper and lower panel thickness, 1 mm side panel thickness, 1.5 mm rail thickness, 1 mm frame thickness, 1.2 mm thickness