FF01-8247-12BL
Pakas svars
190 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Ražotāja kods
FF01-8247-12BL
Pakas svars
190 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Product Type
Rack - 800 x 1200, flat pack, with glass door, V2
Built-in Devices
8 cooling fans, LCD screen, thermostat
Placing / Mounting
Free-standing, floor-standing
Product Material
Metal, tempered glass, high-grade cold rolled steel
Package Content
Rack Size
19"
Height (Rack Units)
47U
Depth
120 cm
Height
235 cm
Weight
186 kg
Colour
Black, RAL 9004
Finish
Powder coat
Weight Limit
1200 kg
Features
Tempered glass front door, top & bottom cable entry points, flat pack, LCD display, 1.2 mm door and panels thickness, 1.5 mm frame thickness, 2 mm rail thickness, single-leafed, 1.5 mm upper and lower panel thickness