FF01-8022-12BL
Pakas svars
106 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Ražotāja kods
FF01-8022-12BL
Pakas svars
106 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Product Type
Rack - 800 x 1000, flat pack, with glass door, LCD
Built-in Devices
LCD screen, thermostat, 6 cooling fans
Rack Size
19"
Height (Rack Units)
22U
Width
80 cm
Depth
100 cm
Height
123.9 cm
Weight
109 kg
Weight Limit
1200 kg
Features
5 mm front door thickness, 1 mm rear door thickness, 1.5 mm upper and lower panel thickness, 1.2 mm side panel thickness, 2 mm rail thickness, LCD display, thermostat, 6 slots for fan, 4 vertical mounting rails, 215° door opening, single-leafed, tempered glass front door, metal rear door