FF01-8015-12BL
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
78.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LANBERG
Ražotāja kods
FF01-8015-12BL
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
78.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Product Type
Rack - 800 x 1000, flat pack, with glass door, LCD
Rack Type
Cabinet
Built-in Devices
6 cooling fans, LCD screen, thermostat
Placing / Mounting
Free-standing
Product Material
Metal, tempered glass
Package Content
Rack Size
19"
Height (Rack Units)
15U
Width
80 cm
Depth
100 cm
Height
92.8 cm
Weight
Colour
Black, RAL 9004
Weight Limit
1200 kg
Assembly Required
Yes
Features
5 mm front door thickness, 1 mm rear door thickness, 1.5 mm upper and lower panel thickness, 1.2 mm side panel thickness, 2 mm rail thickness, LCD display, thermostat, 6 slots for fan, 4 vertical mounting rails, 215° door opening, single-leafed, tempered glass front door, metal rear door