RAM-GDS-DOCK-ZE20PDU
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.562 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
3
Tuvākā piegāde
This RAM Mounts GDS EZ-Roll‘r holder is suitable for Zebra ET4x 8“ series with IntelliSkin Next Generation protective sleeve.The holder is powered by a USB-C port and charges the device in the dock while peripheral support is provided by the built-in USB Type-A cable.To insert the device, place the bottom of the device in the cradle and press it into the cradle until it clicks into position.The cut-outs on the buttons and ports allow you to continue using them without any problems.The cradle also allows the tablet's scanning function to continue to be used because of the cutout at the back.Tablet accessories such as PowerPack batteries can also be stored inside.The back of the device holder is prepared to support a VESA 75x75 mm or round ball base (not included).Product features RAM Mounts RAM-GDS-DOCK-ZE20PDU:Compatible with PowerPack batterieEasy insertion and removalAdditional mounting plate for attaching additional devices or accessoriesCan only be used with IntelliSkin Next Generation protective sleeveInput Connector: USB-CPower Output: 60WOutput Voltage: 5-20V @ 3AOutput Connector: USB-A 2.0 (Peripheral output - 500mAh)Transfer Speed: 12MbpsInput Cable Length: ca. 21 cmOutput Cable Length: ca. 21 cmCertifications: RoHS, WEEE, CE & UKCAAdditional information: To use the holder you need the RAM-GDS-SKIN-ZE20C-NG protective sleeve.Devices shown are not included in the delivery.Only the RAM-GDS-DOCK-ZE20PDU holder is supplied.
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
RAM MOUNT
Ražotāja kods
RAM-GDS-DOCK-ZE20PDU
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.562 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
3
Tuvākā piegāde
Product Type
Car charging holder
Designed For
Tablet
Input Connectors
24 pin USB-C
Input Connectors Qty
1
Voltage Provided
5 - 20 V
Output connectors
Total 2: 4 pin USB Type A, Pogo
Power Provided
60 Watt
Max Electric Current
3 A
Features
Packaging Type
Poly bag
Material
High-strength composite
Included Accessories
Cables Included
USB-C cable - 21 cm ¦ USB cable - 24 cm
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Designed For
Zebra ET40 (8 in), ET45 (8 in)