PE-SV-14-20
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.16 kg
Kopā pieejams (gab.)
5
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
DELL
Ražotāja kods
PE-SV-14-20
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.16 kg
Kopā pieejams (gab.)
5
Tuvākā piegāde
Maximum screen size
35.6 cm (14")
Case type
Sleeve case
Product main colour
Black, Grey
Brand compatibility
Dell
Surface coloration
Monochromatic
Interior material
Microfibre
Compatibility
Latitude 7400/9410 2-in-1
Protection features
Scratch resistant, Water resistant
Width
360 mm
Depth
15.2 mm
Height
226 mm