C31DUALDPDOCKPD100W
Pakas svars
0.828 kg
Ražotāja kods
C31DUALDPDOCKPD100W
Pakas svars
0.828 kg
Width
37.5 cm
Depth
17.5 cm
Height
12 cm
Weight
599 g
Max Resolution Details
3840 x 2160 - 30 Hz (DisplayPort 1.2 only) ¦ 1920 x 1080 - 60 Hz (DisplayPort1 1.2 and DisplayPort2 1.2 simultaneously) ¦ 5120 x 2880 - 60 Hz (DisplayPort 1.4 only) ¦ 3840 x 2160 - 60 Hz (DisplayPort1 1.4 and DisplayPort2 1.4 simultaneously)
Data Link Protocol
Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Interfaces
2 x audio / video - DisplayPort - 20 pin DisplayPort ¦ 1 x USB-C - 24 pin USB-C ¦ 1 x USB-C with Power Delivery (100 W) - 24 pin USB-C ¦ 3 x SuperSpeed USB 3.0 - 9 pin USB Type A ¦ 2 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A ¦ 1 x network - Ethernet 1000 - RJ-45 ¦ 1 x audio - headphones/microphone - mini-phone stereo 3.5 mm