C31TRIVIDPRO100W
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.34 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
I-TEC
Ražotāja kods
C31TRIVIDPRO100W
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.34 kg
Product Type
Docking station
Width
11.3 cm
Depth
11.3 cm
Height
3.12 cm
Weight
340 g
Localisation
Europe
Max Resolution Details
4K - 60 Hz (Single Display (HDMI)) ¦ 5K - 60 Hz (Single Display (DisplayPort)) ¦ 4K - 60 Hz (Dual Display (DisplayPort + HDMI)) ¦ 4K - 30 Hz (Dual Display (2 x HDMI)) ¦ 4K - 30 Hz (Triple Display (2 x HDMI / DisplayPort))
Data Link Protocol
Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Interfaces
1 x USB-C 3.2 Gen 2 - 24 pin USB-C ¦ USB-C 3.2 Gen 2 with Power Delivery (100 W) - 24 pin USB-C ¦ 3 x USB 3.2 Gen 1 - 9 pin USB Type A ¦ 2 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A ¦ 1 x network - 10/100/1G Ethernet - RJ-45 ¦ 1 x headphone/microphone combo jack - mini-phone 3.5 mm ¦ 1 x display / video - DisplayPort - 20 pin DisplayPort ¦ 2 x audio / video - HDMI - 19 pin HDMI Type A
Cables Included
1 x USB-C cable - integrated - 1 m
Features
Security Slot Type
Kensington security slot
Power Device
Power adapter
Voltage Required
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Provided
100 Watt
OS Required
Android, Apple iPadOS, Apple MacOS, Google Chrome OS, Linux, Windows 10 / 11 or later
Service & Support
Limited warranty - 2 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C