TBDOCK-240W
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.72 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
DELL
Ražotāja kods
TBDOCK-240W
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.72 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Connectivity technology
Wired
Host interface
Thunderbolt 3
USB 2.0 ports quantity
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity
HDMI ports quantity
1
Microphone in
N
HDMI version
1.4a
VGA (D-Sub) ports quantity
1
DisplayPorts quantity
Mini DisplayPorts quantity
Thunderbolt 3 ports quantity
Combo headphone/mic port
Y
Headphone connectivity
3.5 mm
Line-out
Y
USB connector type
USB Type-A, USB Type-C
DC-in jack
Ethernet LAN
Ethernet LAN (RJ-45) ports
Ethernet LAN data rates
10,100,1000 Mbit/s
Product colour
Black
Card reader integrated
N
Cable lock slot
Cable lock slot type
Kensington
LED indicators
Brand compatibility
Dell
Compatibility
Power source type
AC
AC input voltage
100-240 V
AC input frequency
50 - 60 Hz
Input current
3.5 A
Power supply
240 W
Output voltage
19.5 V
Output current
12.31 A
Power consumption (standby)
5.8 W
Windows operating systems supported
Operating temperature (T-T)
0 - 35 °C
Storage temperature (T-T)
-20 - 60 °C
Operating relative humidity (H-H)
10 - 80%
Storage relative humidity (H-H)
5 - 90%
Depth
145 mm
Height
52 mm