PWR-BUA5V16W0WW
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.31 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
877
Tuvākā piegāde
Power supply, input: AC, 100-240 V, 0.6 A, output: DC, 5.4 V, 3 A, 16 W, order separately: DC line cord, power cord
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ZEBRA
Ražotāja kods
PWR-BUA5V16W0WW
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.31 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
877
Tuvākā piegāde
Device Type
Power adapter - external
Output Voltage
5.4 V
Max Electric Current
3 A