TA-UC-PDQC20L-W-01
Kopā pieejams (gab.)
100
Ražotāja kods
TA-UC-PDQC20L-W-01
Kopā pieejams (gab.)
100
Enclosure Colour
White
Voltage Required
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Input Connectors
Power 2-pole
Input Connectors Qty
1
Voltage Provided
5 V
Output connectors
Total 2: 4 pin USB Type A, 24 pin USB-C
Power Provided
20 Watt
Max Electric Current
3 A
Power Device Details
4 pin USB Type A - 18 W ¦ 24 pin USB-C - 20 W