Neomounts by Newstar WL35-350BL14 - Mounting kit (wall mount) - for flat panel - lockable - black - screen size: 32"-65"
Ražotājs
NEOMOUNTS
Ražotāja kods
WL35-350BL14
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
4.418883 kg
Kopā pieejams (gab.)
71
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
NEOMOUNTS
Ražotāja kods
WL35-350BL14
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
4.418883 kg
Kopā pieejams (gab.)
71
Tuvākā piegāde
Width
45 cm
Depth
4.6 cm
Height
42.5 cm
Colour
Black
Package Content
Mounting hardware
Type
Mounting kit
Mounting Components
Wall mount
Recommended Use
Flat panel
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm, 75 x 75 mm, 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 50 x 50 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 300 x 200 mm, 300 x 100 mm, 200 x 100 mm, 300 x 300 mm, 350 x 350 mm, 100 x 75 mm, 100 x 200 mm, 100 x 150 mm, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm, 75 x 100 mm, 75 x 200 mm, 120 x 120 mm
Lockable
Yes
Recommended Display Size
32"-65"