Neomounts by Newstar DS75-450WH2 - Mounting kit (articulating arm, grommet clamp, topfix clamp) - full-motion - for 2 LCD displays - white - screen size: 17"-32" - desktop
Ražotāja kods
DS75-450WH2
Pakas svars
4.141797 kg
Ražotāja kods
DS75-450WH2
Pakas svars
4.141797 kg
Width
76.1 cm
Depth
11.5 cm
Height
64.6 cm
Adjustable Width
54 cm
Adjustable Depth
68 cm
Adjustable Height
28 cm
Colour
White
Package Content
Mounting hardware
Mounting Components
Articulating arm, grommet clamp, topfix clamp
2 LCD displays
Placing / Mounting
Desktop
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm, 75 x 75 mm
Recommended Display Size
17"-32"