N50803-16D7-176068N
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
5
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
INNO3D
Ražotāja kods
N50803-16D7-176068N
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
5
Tuvākā piegāde
Device Type
Graphics card
Bus Type
PCI Express 5.0
Graphics Engine
NVIDIA GeForce RTX 5080
Core Clock
2295 MHz
Boost Clock
2617 MHz
CUDA Cores
10752
VR Ready
Yes
Max Resolution
7680 x 4320 at 165 Hz
Max Monitors Supported
4
Interfaces Details
3 x DisplayPort HDMI
API Supported
DirectX 12 Ultimate, Vulkan 1.4, OpenGL 4.6
Features
Size
16 GB
Technology
GDDR7 SDRAM
Memory Speed
30 Gbps
Bus Width
256-bit
Bandwidth
960 GBps
OS Required
Windows 11, Windows 10, Linux, FreeBSDx86
Required Power Supply
850 W
Additional Requirements
16 pin PCI Express power connector