TUF-RTX5080-O16G-GAMING
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
1.94 kg
Kopā pieejams (gab.)
12
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ASUS
Ražotāja kods
TUF-RTX5080-O16G-GAMING
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
1.94 kg
Kopā pieejams (gab.)
12
Tuvākā piegāde
Device Type
Graphics card
Bus Type
PCI Express 5.0
Graphics Engine
NVIDIA GeForce RTX 5080
Boost Clock
2700 MHz
Boost Clock (OC)
2730 MHz
CUDA Cores
10752
VR Ready
Yes
Max Resolution
7680 x 4320
Max Monitors Supported
4
Interfaces Details
3 x DisplayPort ¦ 2 x HDMI
Features
Size
16 GB
Technology
GDDR7 SDRAM
Memory Speed
30 Gbps
Bus Width
256-bit
Required Power Supply
850 W
Additional Requirements
16 pin PCI Express power connector, 3 adjacent PCI slots