LD4BU008G-R3200GDXG
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
30
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LEXAR
Ražotāja kods
LD4BU008G-R3200GDXG
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
30
Tuvākā piegāde
Capacity
16 GB: 2 x 8 GB
Upgrade Type
Generic
Width
138.4 mm
Depth
6.4 mm
Height
35.2 mm
Type
DRAM memory kit
Technology
DDR4 SDRAM
Form Factor
DIMM 288-pin
Speed
3600 MHz (PC4-28800)
Latency Timings
CL18 (18-22-22-42)
Features
Aluminium heat spreader, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), unbuffered
Voltage
1.35 V
RAM Performance
SPD - 3200 MHz - CL16 - 16-18-18-38