F4-3600C18D-16GVK
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
62
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
G.SKILL
Ražotāja kods
F4-3600C18D-16GVK
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
62
Tuvākā piegāde
Capacity
16 GB: 2 x 8 GB
Upgrade Type
Generic
Type
DRAM memory kit
Technology
DDR4 SDRAM
Form Factor
DIMM 288-pin
Module Height (inch)
1.65
Speed
3600 MHz (PC4-28800)
Latency Timings
CL18 (18-22-22-42)
Data Integrity Check
Non-ECC
Features
Heat sink, dual channel, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), unbuffered
Voltage
1.35 V
RAM Performance
SPD - 2133 MHz - 1.2 V ¦ Tested - 3600 MHz - 1.35 V - CL18 - 18-22-22-42