F4-3200C16S-8GIS
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
32
Tuvākā piegāde
Ražotāja kods
F4-3200C16S-8GIS
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
32
Tuvākā piegāde
Capacity
8 GB
Type
DRAM memory module
Speed
3200 MHz (PC4-25600)
Features
Heat sink, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), unbuffered
Voltage
1.35 V
RAM Performance
Tested - 3200 MHz - 1.35 V - CL16 - 16-18-18-38 ¦ SPD - 2133 MHz - 1.2 V