F4-3200C16S-16GIS
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.048 kg
Ražotāja kods
F4-3200C16S-16GIS
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.048 kg
Capacity
16 GB
Type
DRAM memory module
Speed
3200 MHz (PC4-25600)
Voltage
1.35 V
RAM Performance
Tested - 3200 MHz - 1.35 V - CL16 - 16-18-18-38 ¦ SPD - 2133 MHz - 1.2 V