CMW8GX4M1Z3200C16
Ražotājs
CORSAIR
Ražotāja kods
CMW8GX4M1Z3200C16
Artikuls
Intrastat
Capacity
8 GB
Upgrade Type
Generic
Type
DRAM memory module
Technology
DDR4 SDRAM
Form Factor
DIMM 288-pin
Module Height (inch)
2
Speed
3200 MHz (PC4-25600)
Latency Timings
CL16 (16-18-18-36)
Data Integrity Check
Non-ECC
Features
Voltage
1.35 V
RAM Performance
Tested - 3200 MHz - 1.35 V - CL16 - 16-18-18-36 ¦ SPD - 2666 MHz - 1.2 V - CL18 - 18-18-18-43