CCC-FC-160
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
75
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
GEMBIRD
Ražotāja kods
CCC-FC-160
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
75
Tuvākā piegāde
Form Factor
Tower
Max Mainboard Size
ATX
Supported Motherboards
ATX, microATX, Mini-ITX, uATX
Internal Bays Qty
5
Product Material
Steel, acrylonitrile butadiene styrene (ABS), 0.45 mm SPCC steel
Cooling System
Rear: 120 mm fan x 1 ¦ Front: 120 mm fan mount x 2 ¦ Side: 120 mm fan mount x 2
CPU Cooler Max Height
160 mm
Video Card Max Length
340 mm
Power Supply Max Length
150 mm
Expansion Bays
1 (total) / 1 (free) x internal - 5.25" ¦ 1 (total) / 1 (free) x internal - 3.5" ¦ 3 (total) / 3 (free) x internal - 2.5"