RL-KR24E-W1
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
2.14 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
NZXT
Ražotāja kods
RL-KR24E-W1
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
2.14 kg
Product Type
Processor liquid cooling system - with LCD display
Package Content
RGB controller, breakout cable set, 2 F120 RGB core fans
Colour
Matt white
Compatible With
Heatsink Material
Copper
Radiator Material
Aluminium
Radiator Dimensions
275 mm x 123 mm x 30 mm
Fans Qty
2
Fan Diameter
120 mm
Fan Height
26 mm
Fan Bearing
Fluid dynamic bearing
Rotation Speed
500-1800 rpm
Air Flow
78.86 cfm
Air Pressure
2.57 mm
Noise Level
33.88 dBA
Power Connector
4-pin PWM
Rated Voltage
12 V
Rated Current
0.2 A
Power Consumption
2.4 W
Features
2.36" LCD display, nylon sleeved rubber tubes (400 mm), thermal grease pre-printed