RL-KN280-B1
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
3.36 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
NZXT
Ražotāja kods
RL-KN280-B1
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
3.36 kg
Product Type
Processor liquid cooling system - with LCD display
Product Material
Plastic, aluminium, nylon, rubber, copper
Package Content
Breakout cable set
Colour
Matte black
Compatible With
Heatsink Material
Copper
Radiator Material
Aluminium
Radiator Dimensions
315 mm x 143 mm x 30 mm
Fans Qty
2
Fan Diameter
140 mm
Fan Height
26 mm
Fan Bearing
Fluid dynamic bearing
Rotation Speed
500-1500 rpm
Air Flow
33.22 - 99.68 cfm
Air Pressure
0.91-2.75 mm
Noise Level
19.4 - 32.1 dBA
Power Connector
4-pin PWM
Rated Voltage
12 V
Rated Current
0.28 A
Power Consumption
3.36 W
Features
CAM-powered, LCD display, nylon sleeved rubber tubes (400 mm), thermal grease pre-printed