XPF92.R.PWM
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.091 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
XILENCE
Ražotāja kods
XPF92.R.PWM
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.091 kg
Product Type
Case fan
Weight
91 g
Colour
Black, red
Fan Diameter
92 mm
Fan Height
25 mm
Fan Bearing
Hypro bearing
Rotation Speed
1800 rpm
Air Flow
32.1 cfm
Power Connector
4 pin Molex connector