CL-F161-PL12SW-A
Ražotāja kods
CL-F161-PL12SW-A
Artikuls
Intrastat
Suitable location
Computer case
Type
Fan
Fan diameter
12 cm
Rotational speed (min)
500 RPM
Rotational speed (max)
2000 RPM
Noise level (high speed)
32.5 dB
Maximum airflow
57.11 cfm
Maximum air pressure
2.39 mmH2O
Fan bearing technology
Hydraulic bearing
Compatible products
Windows 10 /11
Product colour
White
Material
Plastic
Illumination LED
Y
Illumination colour
Multi
Fan connector
9-pin
Voltage
12 V
Starting voltage
9 V
Width
120 mm
Depth
120 mm
Height
25 mm