NF-P14S REDUX-1200 PWM
Ražotājs
NOCTUA
Ražotāja kods
NF-P14S REDUX-1200 PWM
Artikuls
Intrastat
Number of fans
1 fan(s)
Fan connector
4-pin
Number of fan blades
9
Product colour
Grey
Rated current
0.08 A
Voltage
12 V
Power consumption (typical)
0.96 W
Depth
25 mm
Width
140 mm
Height
140 mm