FD-F-MR1-1202
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.192 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
FRACTAL
Ražotāja kods
FD-F-MR1-1202
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.192 kg
Product Type
Case fan
Package Content
4 fan screws
Width
12 cm
Depth
12 cm
Weight
192 g
Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight
13.1 cm x 3.2 cm x 20 cm
Colour
White
Fan Diameter
120 mm
Fan Bearing
Fluid dynamic bearing
Rotation Speed
350-2200 rpm
Air Flow
62.44 cfm
Air Pressure
2.42 mm
Noise Level
28.03 dBA
Rated Voltage
12 V
Start Voltage
7 V
Rated Current
0.2 A
Power Consumption
2.4 W