90DA0033-B09030
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.669 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ASUS
Ražotāja kods
90DA0033-B09030
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.669 kg
Suitable location
Computer case
Type
Air cooler
Fan diameter
12 cm
Rotational speed (min)
250 RPM
Rotational speed (max)
1900 RPM
Noise level (high speed)
29 dB
Maximum airflow
76 cfm
Quantity per pack
3 pc(s)
Fan speed (min)
250 RPM
Fan speed (max)
1900 RPM
Product colour
White
Number of fans
3 fan(s)
Number of fan blades
7
Illumination LED
Y
Illumination colour
Blue, Green, Red
Fan controller
Y
Rated voltage
13.2 V
Starting voltage
5 V
Fan power consumption
2.88 W
Fan voltage
13.2 V
Fan current
0.24 A
Width
120 mm
Depth
120 mm
Height
25 mm
Package width
172 mm
Package depth
125 mm
Package height
90 mm