WDBB9H0080BNC-WRSN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.0304 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SANDISK
Ražotāja kods
WDBB9H0080BNC-WRSN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.0304 kg
Device Type
Solid state drive - internal
Capacity
8 TB
Integrated Heatsink
Yes
Form Factor
M.2 2280
Interface
PCIe 4.0 (NVMe)
Features
RGB lighting
Width
24.46 mm
Depth
80 mm
Height
10.31 mm
Weight
30.4 g
SSD Endurance
4800 TB
Internal Data Rate
7200 MBps (read) / 6600 MBps (write)
4KB Random Read
1200000 IOPS
4KB Random Write
1200000 IOPS
Interfaces
1 x PCI Express 4.0 x4 (NVMe) - M.2 M key
Compatible Bay
M.2 2280
OS Required
Windows 8.1 / 10 / 11, Playstation 5 system software version 21.02-04 or later
Compliant Standards
RoHS
Service & Support
Limited warranty - 5 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
85 °C
Min Storage Temperature
-40 °C
Max Storage Temperature
85 °C