Ražotājs
SANDISK
Ražotāja kods
WDBBYV0080BNC-WRSN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.008 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SANDISK
Ražotāja kods
WDBBYV0080BNC-WRSN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.008 kg
Device Type
Solid state drive - internal
Capacity
8 TB
Integrated Heatsink
Yes
Form Factor
M.2 2280
Interface
PCIe 4.0 x4 (NVMe)
Features
PS5 compatible
Width
24.46 mm
Depth
80 mm
Height
10.31 mm
Weight
30.4 g
SSD Endurance
4800 TB
Internal Data Rate
7200 MBps (read) / 6600 MBps (write)
4KB Random Read
1200000 IOPS
4KB Random Write
1200000 IOPS
MTBF
1,750,000 hours
Interfaces
1 x PCI Express 4.0 x4 (NVMe) - M.2 Card
Compatible Bay
M.2 2280
Power Consumption
130 mW (average) ¦ 8 Watt (maximum)
OS Required
Microsoft Windows 10 or later, Playstation 5 system software version 23.02-08 or later
Compliant Standards
BSMI, CAN ICES-3(B)/NMB3(B), FCC, KCC, Morocco, RCM, TUV, UL, VCCI
Localisation
Worldwide
Shipping Width
10.16 cm
Shipping Depth
2.1 cm
Shipping Height
12.6 cm
Shipping Weight
77.9 g
Service & Support
Limited warranty - 5 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
85 °C
Min Storage Temperature
-40 °C
Max Storage Temperature
85 °C