SP001TBSS3A55S25
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.065 kg
Kopā pieejams (gab.)
46
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SILICON POWER
Ražotāja kods
SP001TBSS3A55S25
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.065 kg
Kopā pieejams (gab.)
46
Tuvākā piegāde
Device Type
Solid state drive - internal
Capacity
1 TB
NAND Flash Memory Type
3D triple-level cell (TLC)
Form Factor
2.5" Ultra Slim Line
Interface
SATA 6Gb/s
Features
Width
69.9 mm
Depth
100 mm
Height
7 mm
Weight
63 g
Drive Transfer Rate
600 MBps (external)
Internal Data Rate
560 MBps (read) / 530 MBps (write)
MTBF
1,500,000 hours
Interfaces
1 x SATA 6 Gb/s
Compatible Bay
2.5" Ultra Slim Line