SSDPR-PX600-1K0-80
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
169
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
GOODRAM
Ražotāja kods
SSDPR-PX600-1K0-80
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
169
Tuvākā piegāde
Device Type
Solid state drive - internal
Capacity
1000 GB
Form Factor
M.2 2280 (double-sided)
Interface
PCIe 4.0 x4 (NVMe)
Features
3D NAND Technology
Width
22 mm
Depth
80 mm
Height
3.8 mm
SSD Endurance
300 TB
Internal Data Rate
5000 MBps (read) / 3200 MBps (write)
MTBF
2,000,000 hours
Interfaces
1 x PCI Express 4.0 x4 (NVMe) - M.2 M key
Compatible Bay
M.2 2280 (double-sided)
Package Details
Blister
Service & Support
Limited warranty - technical support - 3 years / 300 TBW
Min Operating Temperature
-25 °C
Max Operating Temperature
85 °C
Min Storage Temperature
-40 °C
Max Storage Temperature
85 °C