Ražotājs
XILENCE
Ražotāja kods
XN335
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
2.19 kg
Kopā pieejams (gab.)
4
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
XILENCE
Ražotāja kods
XN335
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
2.19 kg
Kopā pieejams (gab.)
4
Tuvākā piegāde
Device Type
Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal
Specification Compliance
ATX12V 2.52
PSU Form Factor
ATX
Colour
Black
Input Voltage
AC 200-240 V
Frequency Required
50 Hz
Power Output Connectors Details
1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section ¦ 2 x power 8 pin with detachable 4 pin section ¦ 1 x 8 pin internal power ¦ 3 x 8 pin PCI Express power with detachable 2 pin section ¦ 6 x 15 pin Serial ATA power
Output Voltage
+3.3, +5, ±12 V
Power Capacity
750 Watt
Output Current
+3.3V - 20 A ¦ +5V - 20 A ¦ +12V1 - 62.5 A ¦ -12V - 0.3 A ¦ +5VSB - 3 A
Efficiency
93% at 50% Load (230 VAC), 90% at 20% Load (230 VAC), 92% at 100% Load (230 VAC)
80 PLUS Certification
80 PLUS Gold
Cooling System
120 mm fan